2009. október 25 - én sikeresen lezajlott az idén már másodízben megrendezett Fregolina Kupa Tánciskolás Táncverseny. Büszkék lehetünk saját versenyzőinkre, akik nemcsak helyt álltak a megmérettetésen - ahová egyébként az ország több pontjáról és iskolájából érkeztek hozzánk versenyzők - de szép eredményeket is magukénak tudhatnak. A következő, harmadik kupát jövő évben a Tavaszi Fesztivál 2010 - Békés programok idején szeretnénk  megrendezni.

A helyezettek névsora kategóriánként:

Felnőtt Standard:
1. Havasi Attila - Koncz Gabriella
2. Békési Gergely - Bíró Emese (Békés)
3. Kozma Lajos - Kozma Enikő Dalma (Békés)

4. Oláh Attila - Tóth Nóra (Békés)

Gyermek Latin:
1. Mészáros Bence - Deák Lili Gréta
2. Szűcs Máté - Szabó Vivien
3. László Levente - Rudisch Boglárka
10. Kiss László - Kelemen Kitti (Békés)
13-14. Nagy Dániel Czövek Boglárka (Békés)


Junior Standard:
1. Krucsai Attila - Vozár Virág
2. Dézsi Martin - Dóczi Angéla
3. Lakatos Imre - Tigyi Lídia

Ifjúsági Latin:
1. Tóth Dávid - balogh Nikolett
2. Tóth Zoltán - Balogh Tamara
3. Gusztonyi Péter - Dukai Babett
8-9. Oláh Levente - Kis Tünde (Békés)
8-9. Kovács Gergely - Mészáros Mónika (Békés)
12-14. Békési Gergely - Bíró Emese (Békés)
12-14. Modolo Ákos Marco - Clussmann Dorina (Békés)
15. Szabó Norbert - Wittmann Edina (Békés)
16. Gosztolya Péter - Kovács Bernadett (Békés)
17-19. Oláh Ádám - Kecskeméti Mária (Békés
17-19. Kozma Lajos - Kozma Enikő Dalma (Békés)
22. Kovács Marcell - Bíró Veronika (Békés)


Ifjúsági Standard:
1. Antal Mihály - Kemény Dóra
2. Békési Gergely - Bíró Emese (Békés)
3. Gosztolya Péter - Kovács Bernadett (Békés)
5. Oláh Levente - Kis Tünde (Békés)
6. Oláh Ádám - Kecskeméti Mária (Békés)
7. Modoló Ákos Marco - Clussmann Dorina (Békés)
8. Kovács Marcell - Pap Réka (Békés)


Junior Latin:
1. Szerencsés Szabolcs - Péterfi Anna
2. Lakatos Imre - Tigyi Lídia
3. Dézsi Martin - Dóczi Angéla
27-28. Nagy Dániel -Bíró Petra (Békés)
29-30. Reszelő Dávid - Jakucs Noémi (Békés)
32-36. Kecskeméti Gábor - Zrínyi Vivien (Békés)

37-38. Csibor Balázs - Ilyés Anita (Békés)
41. Szőke Balázs - Szilágyi Dóra (Békés)

Gyerek Standard:
1. Kispál Gergő - Brinza Anett
2. László Levente - Rudisch Boglárka
3. Tigyi Ádám  - Tigyi Csilla

Felnőtt Latin:
1. Terhes Péter - Bodó Zsuzsanna
2. Kövér Antal - Forgács Zsófia
3. Berta Péter - Páncsics Nikolett
7. Kozma Lajos - Kozma Enikő Dalma(Békés)
8-9. Békési Gergely - Bíró Emese (Békés)
12. Szabó Norbert - Wittmann Edina (Békés)
13. Oláh Attila - Tóth  Nóra (Békés)