Navigáció

Ma délután mécseseket helyeztek el a Kecskeméti Gábor Kulturális Központ dolgozói a város adventi koszorújára, hogy ezzel jelképezzék az adventi gyertyák lángjait. Legnagyobb örömünkre a kezdeményezéshez több járókelő is csatlakozott.

Szeretnénk, ha a pillanatok alatt kialakult összefogás tovább folytatódna, így szeretettel várunk mindenkit 2015. december 13-án, Békés Advent programsorozatunk harmadik vasárnapján Békés város főterére, hogy közösen tegyünk mécseseket városunk adventi koszorújára. Nemcsak a vasárnap 10:30 órakor kezdődő ünnepi műsor alkalmával lesz mindenkinek lehetősége arra, hogy egy-egy gyertya elhelyezésével csatlakozzon a programunkhoz, már most arra kérünk mindenkit, hogy aki városunk főtere fele jár, gyújtsa meg az elaludt mécseseket, hiszen az ünnepi hangulathoz egy aprócska láng is elég.

Legyünk vasárnap minél többen, töltsük meg fénnyel a Széchenyi teret!

Amit feltétlen hozzon magával: 1db mécses, jókedv és vidámság.

Minden mást hagyjon otthon, ez a nap legyen az egymásra figyelésé és az összefogásé!

A harmadik adventi vasárnap programjáról bővebben, ide kattintva olvashat.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!