Navigáció

A közelgő Idősek Világnapja alkalmából Békés Város Önkormányzata és a Békés Városi Művelődési Központ tisztelettel meghívja Önt és kedves ismerőseit a művelődési központban (Békés, Jantyik M. utca 21-25.) 2025. október 1-én (szerda) 15:00 órától kezdődő ünnepi rendezvényre.

Program:
Kálmán Tibor, Békés város polgármesterének köszöntőbeszéde
– Elismerő oklevelek átadása
Schupp Gabriella és Nagy Róbert színészek operett műsora
– Teadélutáni megvendégelés

A belépés díjtalan.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!