Navigáció

Békés Város Önkormányzata és a Békés Városi Művelődési Központ október 1-jén a művelődési központban rendezte meg az Idősek Világnapját.

A megjelenteket Kálmán Tibor polgármester úr köszöntötte, majd elismerő oklevelek átadására került sor. Aktív társadalmi munkája elismeréseként az alábbi nyolc nyugdíjas szervezeti tag részesült városi kitüntetésben:

Csarnai Eszter        (Békési Idősekért Alapítvány)

Lipcsei Gergelyné  (Békési Szlovákok Egyesülete)

Gábor Ferencné      (Békés Városi Szociális Szolgáltató Központ)

Balog László           (Tanügyi Dolgozók Nyugdíjas Klubja)

Fodor Lászlóné       (Békési Nyugdíjasok Egyesülete)

Balogh Mátyásné    (Békési Nyugdíjasok Egyesülete)

Balázs Károlyné      (Békés Város Nyugdíjasok Érdekvédelmi Egyesülete)

Szűcs Imre               (Békés Város Nyugdíjasok Érdekvédelmi Egyesülete)

Ezt követően Schupp Gabriella és Nagy Róbert színészek színvonalas operett műsora szórakoztatta a közönséget, majd teadélutáni megvendégeléssel zárult a hangulatos délután.

Minden kitüntetettnek szívből gratulálunk!